gdzie-znalezc-nosidlo-ergonomiczne-za10-zl-czyli-heli-mama-pozycza

Ogólnie rzeczą wiadomą jest, że sprzęty dla dzieci do najtańszych nie należą. Co zrobić aby używać najlepszych z nich i nie wydać na to majątku? Odpowiedź znajdziecie w tekście!

 Miesiąc maj rozpoczęliśmy od krótkich, jednodniowych wycieczek. Byliśmy między innymi w Gietrzwałdzie, Nikielkowie i Olsztynie. Jednak P. długo usiedzieć na miejscu nie może, więc w połowie miesiąca wybraliśmy się na objazdową wycieczkę po Portugalii i Austrii. Na szczęście miałam trochę więcej czasu niż w przypadku wylotu do Rzymu i tym razem mogłam sobie wszystko spokojnie zaplanować. Nauczona doświadczeniem z weekendowej wycieczki do Londynu wiedziałam, że nigdzie się nie ruszę bez chusty, lub nosidła dla Heli. Pamiętam też, że wiele problemu sprawiła nam nasza ogromna spacerówka, która jest częścią zestawu 3w1.

gdzie-znalezc-nosidlo-ergonomiczne-za10-zl-czyli-heli-mama-pozycza

Zaczęliśmy więc szukać rozwiązania. P. zaczął od internetowych sklepów, ale koszty nowego nosidła i lekkiej, składanej spacerówki trochę nas przerosły. Wtedy przypomniałam sobie o portalu Mama Pożycza, gdzie za niewielką kwotę można pożyczyć od innych mam sprzęty dla dzieci. Rozpoczęłam poszukiwania i okazało się, że bez problemu mogę pożyczyć za niewielkie pieniądze ergonomiczne nosidło. Tym samym mogłam je także przetestować przed ewentualnym kupnem. Swoją drogą Tula jest tak wygodna, że ciężko by mi było przerzucić się na coś innego!

gdzie-znalezc-nosidlo-ergonomiczne-za10-zl-czyli-heli-mama-pozycza

Jak działa portal Mama Pożycza? To społeczność mam, gdzie można nawzajem pożyczać sobie rzeczy. Co więcej – jeśli ktoś chce może na tym zarabiać! Ale do rzeczy. Wystarczy zarejestrować się na stronie, wyszukać daną rzecz, sprawdzić ile kosztuje jej wynajem np. na weekend, lub tydzień i ją zarezerwować. Można też skontaktować się bezpośrednio z wynajmującym. To świetna inicjatywa, która pozwala zaoszczędzić czas, miejsce i pieniądze. Sprawdźcie jak to działa.

gdzie-znalezc-nosidlo-ergonomiczne-za10-zl-czyli-heli-mama-pozycza

Na wyjazd do Portugalii prócz Tuli pożyczyłam jeszcze małą spacerówkę. Tym samym zaoszczędziłam czas, który bym przeznaczyła na jej szukanie, pieniądze, oraz miejsce, które zabrałaby w naszej mikroskopijnej wózkarni.

Jeżeli macie w domu rzeczy po swoich dzieciach, których już nie używacie, lub korzystacie z nich sporadycznie polecam portal Mama Pożycza. Po co mają Wam zalegać w domu, skoro ktoś inny może z nich skorzystać, a Wy możecie tylko zyskać dodatkowe złotówki za ich wynajem. To fajna obok sprzedaży opcja, bo nigdy nie wiadomo co się może w życiu zdarzyć.

gdzie-znalezc-nosidlo-ergonomiczne-za10-zl-czyli-heli-mama-pozyczaObszerna  relacja z naszej objazdowej wycieczki do Portugalii i Austrii jest już na blogu

7 thoughts on “Gdzie znaleźć nosidło ergonomiczne za 10 zł, czyli Heli Mama Pożycza!”

  1. Możliwe, że gdybyś miała okazję wypróbować Lenny Lamb to zamieniłabyś Tulę właśnie na nie 😉
    Miałam pożyczoną Tulę, a potem kupiłam żakardowe nosidło LL i pokochałam 🙂

    1. Mam wszystko gotowe wystarczy usiąść i napisać tylko wiadomo jak jest przy małym dziecku Ale postaram się jak najszybciej wrzucić relację, tym bardziej, że wakacje coraz bliżej!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.