wystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawieJeżeli lubicie kulturalne miejsca, sztukę, którą można dotknąć, a na dodatek nie trzeba za nią płacić to wystawę „Dotknij Sztuki” w Centrum Sztuki Współczesnej wpiszcie na swoją listę MUST SEE. Oto nasza recenzja oraz fotorelacja z pobytu na Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Wystawa „Dotknij Sztuki” jest otwarta dla zwiedzających od 1 czerwca do 20 października w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Wstęp jest wolny. Wystawa jest efektem dziecięcych warsztatów, prowadzonych przez młodych artystów, które odbyły się w zeszłym roku U-jazdowskim. To nie jest typowa wystawa w muzeum, gdzie można jedynie oglądać eksponaty. Tym razem można wszystkiego dotknąć, powąchać, przesunąć i posłuchać.

W kilku salach ustawione są instalacje, gdzie dzieci mogą przesuwać obrazy, powąchać jak pachnie pianka, czy poczuć jak pod wpływem muzyki wibruje podłoga.  W każdej sali są animatorki, które opowiadają o poszczególnych instalacjach, oraz chętnie odpowiadają na pytania. Ta niecodzienna wystawa uruchamia wszystkie zmysły, dlatego nie ma tu ograniczeń wiekowych. Zarówno 1,5 roczny Henio jak i 3 letnia Hela świetnie się bawili. Polecamy bardzo! My chcemy wrócić do CSW jeszcze raz.

Przydatne Informacje

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Ul. Jazdów 2 Warszawa

Godziny otwarcia

Wtorek 11:00 – 18:00

Środa 11:00 – 18:00

Czwartek 12:00 – 20:00

Piątek 12:00 – 20:00

Sobota 10:00 – 19:00

Niedziela 11:00 – 18:00

Wstęp wolny

Czas zwiedzania ok 30 minut

FOTORELACJA

wystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawiewystawa-dotknij-sztuki-w-csw-czyli-bezplatnie-i-kulturalnie-w-warszawie

 

 

4 thoughts on “Wystawa DOTKNIJ SZTUKI w CSW, czyli bezpłatnie i kulturalnie w Warszawie!”

  1. Dotarliśmy i rzeczywiście było warto dzieciom się bardzo podobało. Dziękujemy za rekomendacje i pozdrawiamy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.