wspolny-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-czyli-heli-fotoksiazka
To już nasz drugi Dzień Babci i Dziadka, więc stwierdziłam, że prezent tym razem musi być wyjątkowy! Już nie wystarczą ulubione czekoladki babci i pyszna kawa dla dziadka. Tym razem to będzie prezent z przytupem!

Nie da się ukryć, że czas biegnie nieubłaganie. Dopiero co szykowaliśmy się do Świąt Bożego Narodzenia, wybieraliśmy prezenty, potem oczekiwanie na Nowy Rok (w naszym przypadku nie tylko, bo czekamy przecież, a właściwie przede wszystkim na Henia!), a tu już najwyższy czas, żeby pomyśleć o prezencie na Dzień Babci i Dziadka.

Długo zastanawiałam się nad tym z czego moi rodzice, a dziadkowie Heli ucieszyliby się najbardziej. Rozważałam różne, oddzielne prezenty, od tych praktycznych takich jak nowy spławik, czy zestaw tytanowych żyłek na ryby (mój tata to zapalony wędkarz), aż po pudło łakoci, które uwielbia moja mama. Jednak stwierdziłam, że tym razem to musi być coś wyjątkowego. Przez głowę mignęła mi myśl o kalendarzu, ale potem P. sprowadził mnie na ziemię – Chcesz dać rodzicom kalendarz na koniec stycznia? Fakt pomyślałam – Trochę późno…

Zaczęłam więc szukać i szukać, aż natknęłam się na coś naprawdę wyjątkowego.

Z racji tego, że dziadkowie Heli mieszkają daleko od nas, nie mamy możliwości często się widywać (bynajmniej nie tak często jak byśmy chcieli) pomyślałam, że zdjęcia Heli będą idealnym prezentem. Nie chciałam jednak standardowo wywołać ich, a potem wkleić do albumu, dlatego zdecydowałam się na fotoksiążkę. Na rynku jest oczywiście wiele firm, które oferują takie usługi, ale musiałam znaleźć jakieś kryterium, żeby wybrać tą moim zdaniem najlepszą, profesjonalną i do tego przystępną cenowo. Zależało mi także, żeby edytor do tworzenia fotoksiążki nie był zbyt skomplikowany, a wybór szablonów nie zbyt duży. Należę do grona osób, które zdecydowanie szybciej podejmują decyzje, jeśli ich wybór jest w jakimś stopniu ograniczony.

Koniec końców dzięki pomocy PRINTU fotoksiążka Heli jest już prawie gotowa, a tworzenie jej sprawiło mi wiele frajdy. Sama uwielbiam zdjęcia, więc przeglądanie i wybór tych najładniejszych to tylko sama radość. Nie martwcie się, bo wspólny prezent na Dzień Babci i Dziadka to nie tylko zdjęcia Heli tyłem. Dziadkowie zobaczą ją w całej okazałości, a na niektórych załapał się także Henio w brzuszku.

wspolny-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-czyli-heli-fotoksiazkaMoim zdaniem fotoksiążka to piękny prezent, zwłaszcza dla dziadków, którzy nie są, lub nie mogą być na co dzień ze swoimi wnuczkami. Jakie macie pomysły na prezent dla babci i dziadka? Czekam na Wasze pomysły w komentarzu.

7 thoughts on “Wspólny prezent na Dzień Babci i Dziadka, czyli Heli fotoksiążka!”

  1. W zeszłym roku kupiliśmy dziadkom kubki z dedykacją, niestety nie przetrwały po wizycie wnuczków 🙁
    Może fotoksiążka okaże się bardziej trwałym pomysłem:D

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.