ulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmi
Jak spędzić weekend z dziećmi? Teatr dedykowany dzieciom do lat pięciu to ciekawy i kulturalny pomysł na rodzinne spędzenie wolnego dnia. Zapraszam do czytania i oglądania.

Co robić z dzieckiem w weekend? Jakie atrakcje są dla dzieci w weekend? To najczęstsze pytania jakie zadają mamy na Facebooku przed zbliżającym się weekendem. Opcji jest wiele. Dużo zależy od pogody, ale umówmy się ta nas ostatnio nie rozpieszcza, dlatego warto mieć pod ręką alternatywę „pod dachem”. Jeżeli kino, sale zabaw, kryte lodowisko i obiad u babci odpadają zawsze pozostaje… teatr!

W zeszły weekend wybraliśmy się do Teatru Małego Widza na przedstawienie pod tytułem Ulotne. To nie jest standardowy spektakl z fabułą. To rodzaj performence’u, gdzie aktorka zabiera dzieci w magiczny świat. Dzięki muzyce, grze świateł i ruchom sprawia, że widz zupełnie zapomina gdzie się znajduje i może przenieść się do innego świata.

ULOTNE?  Podarujmy sobie TU i TERAZ. Zbudujmy wspólnie ogród, albo polanę w środku lasu. Niech to będzie piękny dom dla wszystkiego, czego nie da się dotknąć, usidlić, zatrzymać. DOM dla ULOTNEGO.

Co więcej po zakończeniu spektaklu dzieci mogą wejść na scenę i się pobawić.  Aktorka zachęca dzieci aby sprawdziły same jak ulotne są rekwizyty, których użyła. To też świetna okazja, żeby porozmawiać i wspólnie  pobawić się z Ola, która gra główną rolę. Najlepszą recenzją Ulotnych niech będzie fakt, że Hela i Henio wyszli z Teatru Małego Widza jako ostatni!

Informacje praktyczne

Teatr Małego Widza

Ul. Jezuicka 4 Warszawa

Bilety: 45 zł od osoby do nabycia tutaj

Wiek: 1-5 lat

Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

Polecamy również odwiedzić KOSMOS, w którym byliśmy jakiś czas temu.

FOTOGALERIA

ulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmiulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmiulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmiulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmiulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmiulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmiulotne-w-teatrze-malego-widza-czyli-pomysl-na-weekend-z-dziecmi

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.