Warszawska Praga ma niepowtarzalną duszę i mnóstwo miejsc do odkrycia. Jednym z naszych ostatnich odkryć jest Muzeum Warszawskiej Pragi i wystawa czasowa Praga sensorycznie, którą polecamy wszystkim bez względu na wiek. Zapraszam na czytania i obejrzenia Fotorelacji.

Po wizycie w Centrum Sztuki Współczesnej i obejrzeniu (wszystkimi zmysłami!) wystawy Dotknij Sztuki przyszedł czas na Warszawską Pragę. Jeżeli Wasze dzieci lubią dotykać, odkrywać, budować, otwierać i wąchać to wystawa Praga Sensorycznie jest właśnie dla Was. Dla mnie z perspektywy rodzica wizyta w tym muzeum była jak spędzenie czasu na bezpiecznym, nowoczesnym i miękkim placu zabaw. Dzieci są cały czas w zasięgu wzroku (nie licząc Domu Wyciszenia), bawią się w kreatywny sposób, który pobudza nie tylko wszystkie zmysły, ale także wyobraźnię. Czy trzeba chcieć więcej? Hela i Henio po około dwóch godzinach zabawy nie chcieli stamtąd wychodzić. Obiecałam, że tam wrócimy.

Informacje praktyczne

Muzeum Warszawskiej Pragi

Targowa 50/52 (podjazd dla wózków znajduje się z tyłu budynku od ul. Kępnej, w środku jest winda)

Otwarte wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela 10:00-18:00

Czwartek 10:20

Poniedziałek nieczynne

Bilet 5 zł (w czwartki wstęp wolny!)

Fotorelacja

praga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dziecipraga-sensorycznie-czyli-kreatywna-wystawa-nie-tylko-dla-dzieci

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.