Macierzyństwo sprawiło, że mój świat przewrócił się do góry nogami. Niczego jednak nie żałuję, wręcz przeciwnie chcę się tym dzielić z całym światem.

Kilka słów o autorce bloga, czyli Heli Mamie! Mam na imię Kasia i w 2016 roku zostałam mamą po raz pierwszy. Dla mnie 27 kwietnia stał się najpiękniejszym dniem w moim życiu, choć po cichu liczyłam, że Helenka przyjdzie na świat 3 dni później, czyli w moje urodziny. Choć w cale nie wspominam ich źle, bo tego dnia wyszłyśmy ze szpitala do domu. W tym roku to szczęście spotkało mnie po raz drugi. W styczniu na świat przyszedł brat Heli – Henio, zwany przez nas Heniutkiem.

Ale dobrze, miało być o mnie… Pochodzę z Ostrowi Mazowieckiej. Do Warszawy przeprowadziłam się na studia mając 19 lat. Studiowałam Dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie prócz wiedzy poznałam fantastycznych ludzi. Z kilkorgiem z nich mam naprawdę bliski kontakt do dziś. Jeżeli teraz to czytają na pewno wiedzą, że to o ♥! Tak minęło 5 beztroskich lat, gdzie prócz nauki, były imprezy, wspólne wakacje i wyjazdy.

 

Po studiach rozpoczęłam pracę w korporacji, w której pracuję do dziś i wyszłam za mąż za P. Kolejne 6 lat minęło jak z bicza strzelił! W tym czasie dużo podróżowaliśmy z P. Byliśmy m.in. we Francji, Hiszpanii, Egipcie, Tunezji, czy Grecji.

Jednak mój świat zmienił się całkowicie prawie rok temu, kiedy na świecie pojawiła się Helenka. Teraz już wiecie, dlaczego powstał ten blog, bo ciągle wracam do jednego…

fot. Kasia Karolak

www.kasiakarolak.pl