nowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testuje
Które dziecko nie lubi placów zabaw? Które dziecko nie lubi nowych placów zabaw? Którzy rodzice nie lubią placów zabaw przy centrum  handlowym? Można to wszystko jakoś połączyć? Okazuje się, że tak! Oto nasza obiektywna recenzja nowego placu zabaw przy Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Zapraszam!

Kilka dni temu miało miejsce otwarcie nowego placu zabaw przy Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Mimo zaproszenia na sobotnie południe nie wybraliśmy się tam z dziećmi. Pomyślałam sobie, że jedno z bardziej popularnych galerii handlowych, połączone z ogromną ilością dzieci i darmową watą cukrową to mieszanka wybuchowa. Odpuściliśmy.

Nowy plac zabaw odwiedziliśmy wczoraj po południu. I jak wrażenia? Z pewnością ktoś miał świetny pomysł, żeby stworzyć plac zabaw dla dzieci tuż obok galerii handlowej. Starsze dzieci spokojnie można tam zostawić same i na pewno nie będą się nudzić, zaś młodszym zawsze można obiecać wspólną zabawę zaraz po zakupach “bez marudzenia i wymuszania”. Według mnie plac zabaw jest przeznaczony dla dzieci 3+. Jednak przechodząc do sedna. Jakie są plusy i minusy nowego placu zabaw? Oto one!

Plusy placu zabaw przy Arkadii:
 • Umiejscowienie przy samym centrum handlowym
 • Dużo atrakcji dla starszych dzieci (pająki, huśtawki, trampoliny, ścianki i linki do wspinania)
 • Wodne konstrukcje
 • Drzewa, które w przyszłości zapewnią cień
 • Wygodne ławki
 • Stojak na rowery
 • Bezpieczne, miękkie podłoże
 • Dobra komunikacja
Minusy placu zabaw przy Arkadii:
 • Plac zabaw nie jest zamknięty
 • Toaleta znajduje się w środku galerii (dla młodszych dzieci to zdecydowanie za daleko)
 • Strefa dla młodszych dzieci nie jest wystarczająco wydzielona
 • Atrakcje umiejscowione na górkach powodują, że łatwo można stracić młodsze dziecko z pola widzenia

Plac zabaw przy Arkadii zdecydowanie przeszedł test Heli na plus. Najbardziej spodobała się jej szeroka zjeżdżalnia i linowy mostek. Dla mnie jako mamy z dwójką małych dzieci, tłum oraz dużo starsze dzieci były trochę przytłaczające, ale z pewnością nie raz odwiedzimy jeszcze to miejsce.

Fotorelacja

nowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testujenowy-plac-zabaw-przy-ch-arkadia-w-warszawie-czyli-hela-testuje

 

6 thoughts on “Nowy plac zabaw przy CH Arkadia w Warszawie, czyli Hela testuje!”

 1. Jeden z większych minusów z mojej strony – to brak tam ogrodzenia żebym mogła czuć się bezpieczniej z pociechą.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.