ksiazki-o-pepe-w-wieku-3-6-lat-od-kapitana-nauki
Obecnie domowa edukacja nabiera nowego znaczenia! Jeśli szukacie ciekawych książek dla dzieci, które dodatkowo uczą nowych rzeczy i pojęć to seria książeczek o Pepe od Kapitana Nauki sprawdzi się idealnie! Zapraszam na recenzję oraz do obejrzenia fotogalerii!

Moje dzieci lubią czytać. Lubią też kiedy im opowiadam o nowych rzeczach. Są bardzo ciekawe świata. Książki w ich pokoju stanowią większą jego cześć i ciągle ich przybywa. (Swoją drogą jestem ciekawa czy macie jakieś ciekawe patenty na przechowywanie książek!) Nasze ostatnie nowości to seria książek o małym chłopcu o imieniu Pepe. 

Cztery książeczki w skład których wchodzą:

  • Pepe leci samolotem;
  • Pepe idzie do fryzjera;
  • Pepe jeździ na rowerze;
  • Pepe idzie do kina.

Książki mają piękne ilustracje, stosunkowo niedużo tekstu, dlatego nawet dwuletni Henio jest już nimi bardzo zainteresowany. Każda książka opowiada jedną historię w której Pepe robi coś po raz pierwszy. Na końcu znajduje się mały słowniczek z nowymi wyrazami związanymi z daną sytuacją np. rzeczy i urządzenia, które można zobaczyć u fryzjera lub na lotnisku. Dodatkowo na tylnej okładce znajduje się dyplom, gdzie można wkleić zdjęcie dziecka oraz wpisać datę na przykład pierwszej jazdy na rowerze lub pierwszej wizyty u fryzjera. Co więcej! Dzięki takiemu mini słowniczkowi można także uczyć  się innego języka!

Hela i Henio polecają serię książeczek o Pepe od Kapitana Nauki i zdecydowanie będą do nich wracać przez długi czas. Kiedy skończyliśmy czytać całą serię (naraz!) od razu chcieli abym przeczytała je od początku. 

Jeśli lubicie czytać swoim dzieciom i chętnie poznajecie nowości wydawniczne dla dzieci zapraszam na mój Instagram, gdzie znajdziecie więcej książek. 

Ściskam ♥

 
Fotogaleria

Książki-i-o-Pepe-dla-dzieci-w-wieku-3-6-lat-czyli-Kapitan-Nauka-uczy!

 

Wpis powstał we współpracy z Wydanictwem Kapitan Nauka.

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.