kosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-henia
Macie czasem ochotę przenieść się do innej rzeczywistości? Albo lepiej na inną planetę? Mogę Was zapewnić, że wizyta w Teatrze Małego Widza choć na chwilę pozwoli Wam zapomnieć o otaczającym świecie i przeniesie w zupełnie inny wymiar. Oto nasza recenzja po wizycie w KOSMOSIE.

Kto zna blog Hello Hela ten wie, że lubimy sztukę. Najlepiej taką dla dzieci, którą można dotknąć, zobaczyć z bliska. Jeszcze lepiej jeśli można po niej poskakać, pobujać się lub się na niej położyć. Znacie takie miejsce? Bo my już tak! Znajduje się ono w Teatrze Małego Widza!

KOSMOS, bo o nim mowa to połączenie różnym dziedzin sztuki na blisko 500 m 2. To kilka sal, w których można przenieść się w czasoprzestrzeni. To instalacje, kolory, efekty wizualne, różnorodne faktury i muzyka na żywo! To taniec, śpiew, a nawet teatr cieni w jednym! Troje artystów przeprowadza widzów po kosmicznej przestrzeni, gdzie widzowie odwiedzają księżycowe wyspy, oglądają z bliska bajeczne planety, dotykają gwiazd, a nawet mogą spotkać czarne dziury.

To zaskakujące miejsce działa na prawie wszystkie zmysły i budzi ogromną ciekawość. Dzieci mogą w pełni korzystać z każdej atrakcji. Mogą dotykać (z małymi wyjątkami), skakać, przesuwać, grać, bujać się i tańczyć do muzyki na żywo. Jeżeli Wasze pociechy lubią takie sensoryczne szaleństwo to koniecznie odwiedźcie KOSMOS w Teatrze Małego Widza.

Informacje praktyczne

Gdzie? Teatr Małego Widza Scena na Bednarskiej
Ul. Bednarska 9 Mariensztat Warszawa (UWAGA! Wejście przez drzwi osłonięte żywopłotem)
Kiedy? weekend, szczegóły znajdziecie tutaj
Dla kogo? Dzieci w wieku 1-5 lat
Cena biletu: 50 zł

FOTOGALERIA

kosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-heniakosmos-w-teatrze-malego-widza-czyli-odkrycie-heli-i-henia

3 thoughts on “KOSMOS w Teatrze Małego Widza, czyli odkrycie Heli i Henia!”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.