jakie-funkcje-posiada-wozek-i-pchacz

Kiedy dziecko zaczyna chodzić przy meblach warto rozważyć kupno pchacza, który ułatwi mu przemieszczanie się. Jakie funkcje posiada wózek i pchacz u Heli przeczytacie poniżej.

Kiedy P. zobaczył jak jego mała córeczka pcha kawowy stolik z Ikei i przemieszcza się z nim w stronę telewizora stwierdził, że tak dłużej być nie może. Zakup pchacza z prawdziwego zdarzenia okazał się kwestią kilku dni. A że pierworodna (mimo lekkiego rozczarowania na połówkowym USG) okazała się dziewczynką kurier przywiózł nam biały drewniany wózek z różowym serduszkiem na boku.

To P. wybrał model, ja tylko zaznaczyłam, że nie chcę różowego! Ale najlepsze było potem – Kupiłem od razu kołderkę. Taką szarą w gwiazdki, żeby pasowała do pościeli Helenki.  ♥ Tak byłam w szoku (!!!), ale do rzeczy, bo okazało się, że nie wszystko jest takie różowe jak to oboje z P. na początku myśleliśmy. Wózko – pchacz owszem jest uroczy i ma śliczny design. Jest też świetną opcją do trzymania w nim zabawek Heli. Jednak ze względu na swoją budowę nie jest zbyt stabilny, także póki co Helenka jeździ nim po podłodze. Ponadto wyrzuca z niego wszystkie zabawki, a pcha nadal swój ulubiony stolik z Ikei za 29,99 zł.

jakie-funkcje-ma-wozek-i-pchacz

Na pocieszenie napiszę , że po konsultacji z mami nieco starszych dzieci, okazuje się, że jeszcze nie wszystko stracone, bo dzieci zaczynają korzystać z pchaczy około roku. Natomiast wózek dla lalek – wiadoma sprawa – będzie służył i służył.

Pamiętam swój pierwszy wózek dla lalek. Był wykonany z czerwonej ceraty i miał nawet koszyk pod spodem! Kiedy chciałam z nim wyjść na spacer to było nie lada wyzwanie dla moim rodziców. Musieli znieść masywną gondolę z bobasem w środku. Jednak czego się nie robi dla swoich dzieci.

Jeżeli macie własne doświadczenia z pchaczami zachęcam do komentarza poniżej.

wozek-pchacz

One thought on “Jakie funkcje posiada wózek i pchacz, czyli Heli gadżet od taty!”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.