Hello-hela

Cześć!

Blog Hello, Hela! powstał na kanwie fanpage „Rok Macierzyńskiego”. Tak rozpoczęła się moja przygoda z blogowaniem. W zamyśle miał to być blog jedynie na Facebooku, który miał inspirować inne mamy do działania. Jednak dla mnie to było za mało. Po rozterkach co zrobię jak minie mój urlop macierzyński zdecydowałam się na zmianę nazwy i utworzenie www. Tak powstał blog Hello, Hela!

O czym jest ten blog? Na pewno o miłości do mojej córki i o miłości do pisania. Piszę o gotowaniu, o tym jak zapewnić dziecku dobrą aktywność, jakie gadżety warto kupić, żeby nie kurzyły się w szafie, oraz o tym co mama może zrobić tylko dla siebie. Ok, przyznam się – jest też trochę o babskich sprawach, oraz o narzekaniu na facetów i codzienność. Od stycznia na blogu dostępna jest również nowa zakładka Heli Henio, gdyż na świat przyszedł młodszy brat Heli – Heniutek.

Na blogu dzielę się swoimi doświadczeniami dotyczącymi macierzyństwa, jednak chcę też chronić w pewien sposób prywatność moich dzieci dlatego nie wstawiam ich zdjęć w pełnej okazałości. Jak dzieci dorosną same zadecydują, czy chcą aby ich zdjęcia pojawiły się w Internecie.

Enjoy!

fot. Kasia Karolak