farma-iluzji
Gdzie spędzić jesienne weekendy w Polsce? Zapraszam Was na wirtualny spacer po Farmie Iluzji – Parku Rozrywki i edukacji dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Gotowi? Zaczynamy!

Polska złota jesień zachęca do wyjazdów. Gdzie spędzić rodzinny weekend pełen atrakcji? Poleca, wybrać się do Farmy Iluzji, która znajduje się w miejscowości Trojanów ok 90 kilumetrów od Warszawy w stronę Lublina.  Park podzielony jest na kilka stref – związanych z iluzją, przygodą, na myślenie, aktywnością fizyczną, zwierzętami. Na terenie parku znadują się także place zabaw.

O określonych godzinach ( w cenie biletu!) można obejrzeć pokazy i występy na scenie. Są to pokazy magii, koncerty piosenek dla dzieci czy przedstawienia z postaciami z bajek.

farma-iluzji

Farma Iluzji to atrakcje, które wymagają od dziecka zaangażowania, często ruszenia głową. Ale to też rozrywka w czystej formie, gdzie można wyskakać się na dmuchańcach, czy pokręcić się na karuzeli.

UWAGA! Na niektóre atrakcje dzieci poniżej 100 centymetrów nie mają wstępu! Na terenie parku jest też kilka miejsc z jedzeniem (w tym wojskowa grochówka!).

Informacje praktyczne

Bilety: ceny od od 62 zł, do wyboru są bilety rodzinene i grupowe. Warto zakupić bilet wcześniej żeby uniknąć stania w kolejce. Uwaga! Bilety są ważne do 17 paździenika!

Farma Iluzji honoruje bon turystyczny, ale aby bo zrealizować należy wypełnić na miejscu odpowiednie dokumenty co może wydłużyć czas oczekiwania na wejście.

Godziny otwarcia 10:00 – 18:00

Adres:

Farma Iluzji Sp. z o.o.
Mościska 9
08-455 Trojanów
(woj. mazowieckie)

To już nasz drugi pobyt na Farmie Iluzji i mam wrażenie, że nadal wszystkiego nie odkryliśmy dlatego niewykluczone jest, że powrócimy tam poraz trzeci.

Chcecie być na bieżąco z miejscami, które odwiedzamy z dziećmi? Zaobserwujcie profil Hello Hela na Instagramie.

Fotogaleria

farma-iluzji-park-rozrywki

2 thoughts on “Farma Iluzji, czyli rodzinne atrakcje na weekend!”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.