darmowe zajecia dla dzieci i niemowlat czyli hela u mamy wsrod miesciu

Miejsce gdzie dzieci czują się jak w domu, a mamy jak u najlepszej przyjaciółki.

Kiedy kończyły się wakacje pomyślałam, że czas zapisać Helę na zajęcia. Wiedziałam, że żłobek póki co nie wchodzi w grę, więc zaczęłam szukać zajęć dla niemowlaków w naszej okolicy. Tak trafiłyśmy do klubiku Mama wśród Mieściu.

Na pierwszych zajęciach byłyśmy we wrześniu zeszłego roku. Helenka miała wtedy niecałe 5 miesięcy i była najmłodszym uczestnikiem. Pamiętam, że po pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia, bo było sporo kilkuletnich dzieci i ja z małą Helenką. Okazało się, że trafiłam po prostu na zajęcia dla starszaków!
Tym razem zasada o pierwszym wrażeniu zupełnie się nie sprawdziła.

darmowe-zajecia-dla-dzieci-i-niemowlat-hello-hela

Kolejne spotkanie było już zorganizowane typowo dla takich maluszków jak Hela. Było sporo śpiewania w duchu metody E. Gordona i S. Suzuki. Ponadto ciekawa sensoryka, poznawanie kolorów, proste angażujące zabawy i kontakt z innymi dziećmi. Ważną kwestią jest też fakt, że są to darmowe zajęcia dla dzieci i niemowlaków od pół roku do pięciu lat.
Hela bardzo szybko zaaklimatyzowała się w klubiku Mama wśród Mieściu. Chodzimy tan regularnie co wtorki i czwartki o godzinie 11.00. Prócz stałych zajęć odbywają się tam koncerty dla dzieci, teatrzyki, bale karnawałowe, oraz specjalne spotkania dla mam np. z psychologiem,  dietetykiem, czy wizażystką. Poza tym można tam po prostu przyjść napić się herbaty i pogadać na luzie z innymi mamami.

darmowe-zajecia-dla-dzieci

Lubię to miejsce. Tak mogę podsumować to miejsce. Hela też je lubi. Mam nadzieję, że Wy też je polubicie jeśli będziecie mieli ochotę je odwiedzić. Jeśli chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat zajęć w klubiku Mama wśród Mieściu  zapraszam do kontaktu na Facebooku.

3 thoughts on “Darmowe zajęcia dla dzieci i niemowlaków, czyli Hela u Mamy wśród Mieściu!”

  1. Takie zajęcia to naprawdę fajna sprawa! My niestety mieszkamy na wsi, ale staramy się jak najczęściej dojeżdżać do większego miasta, kiedy tylko dowiemy się o jakichś organizowanych tam dziecięcych atrakcjach 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.