czy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfow

Czy Wasze dzieci wierzą w Świętego Mikołaja? Czy chciałyby spotkać się z nim na żywo i porozmawiać? Jeżeli tuż przed Świętami chcecie wszyscy poczuć magię Świąt warto wybrać się do… Wielkiej Fabryki Elfów. Chodźcie ze mną to Was po niej wirtualnie oprowadzę!

Kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia jednym z najczęściej zadawanych pytań przez dzieci jest – Czy Święty Mikołaj istnieje naprawdę? Jeżeli zależy Wam na tym, żeby spełnić dziecięce marzenia to warto wybrać się do Wielkiej Fabryki Elfów. Tam wśród wielu atrakcji takich jak pisanie świątecznych listów, skakanie po wielkich dmuchańcach, grach zręcznościowych, granie na instrumentach muzycznych, oraz spotkaniem sympatycznych elfów jest… spotkanie ze Świętym Mikołajem! Można się z nim przywitać, porozmawiać, oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie (obejrzycie naszą galerię do końca, a sami się o tym przekonacie).

Hela odwiedziła Wielką Fabrykę Elfów już po raz drugi. Tym razem zadaniem pomocników elfów jest… znalezienie wszystkich nutek z pięciolinii i ułożenie ich we właściwy sposób. Inaczej Elf Ważniak nie będzie mógł zagrać świątecznej piosenki!

Informacje praktyczne

Wielka Fabryka Elfów

Gdzie: Warszawa, Gdańsk, Katowice

Bilety: bilet kupujemy dla dziecka (opiekunowie oraz dzieci do 1 r.ż. wchodzą za darmo) bilety można kupić TUTAJ

Dla kogo: od 3 do 10 lat

Do kiedy: do 22 grudnia

Fotogaleria

czy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfowczy-swiety-mikolaj-istnieje-czyli-wielka-fabryka-elfow

4 thoughts on “Czy Święty Mikołaj istnieje, czyli Wielka Fabryka Elfów!”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.