Czy istnieje sala zabaw na wyłączność? Czy escpace room’y są zarezerowane wyłącznie dla dorosłych? Czy są bezpieczne? Znaleźliśmy miejsce dla dzieci w Warszawie, które łączy jedno i drugie! Zapraszam do czytania i oglądania galerii zdjęć!

Lubimy odkrywać ciekawe miejsca dla dzieci. Zwłaszcza te niebanalne, które nie tylko dają możliwość świetnej zabawy, ale także uczą logicznego myślenia. Takie miejsce to Małe Wielkie Przygody w Warszawie. Co jest charakretystyczne w tym miejscu? Przede wszystkim fakt, że to nie jest zwykła sala zabaw.  

Małe Wielkie Przygody  skłądają się z dwóch pokoi Magicznego Lasu i Skarbu Piratów. Aby wejść do kolejnych pomieszczeń trzeba rozwiązać wiele zagadek. Pełno w nich kłódek, zamków i układanek, które tworzą szyfry. Dorosłym może się to skojarzyć z popularnymi escape room’ami, ale spokojnie tutaj wszysy są bezpieczni, bo w Małych Wielkich Przygodach wszystkie drzwi (po ich otwarciu!) nie zamykają się ponownie.

Co jeszcze wyróżnia ten escape room dla dzieci? Wykupując dany pokój jesteście w nim sami. Mając go na wyłączność przez godzinę, możecie spokojnie rozwiązywać zagadki. Jeśli uda się Wam je wcześniej rozwiązać resztę czasu możecie przeznaczyć na swobodą zabawę.

Rekomedowany wiek to 3- 10 lat. Młodsze dzieci muszą być pod opieką rodziców. Starsze spokojnie pooradzą sobie same z zagadkami. Z pokoi można wyjść w każdej chwili. Są one monitorowane, a obsługa na życzenie przekazuje niewielkie podpowiedzi, które naprowadzają na właściwy trop.

W dobie pandemii koronawirusa wszystkie pomieszczenia po każdej wizycie są dezynfekowane oraz naświetlane specjalną lampą UV. Do dyspozycji są także płyny. Z uwagi na fakt, że w pokojach jesteście sami nie obowiązują tam maseczki.

Czy jest sens odwiedzić Małe Wielkie Przygody ponownie? Z uwagi na fakt, że już wkrótce planowane jest otwarcie nowego kosmicznego pokoju na pewno! Poza tym dzieciaki, które już wiedzą co nie co chętnie wrócą tam aby udowodnić sobie i innym, że potafią przejść przez wszystkie pomieszczenia bez niczyjej pomocy!

Informacje praktyczne

Małe Wielkie Przygody

Adres: ul. Grójecka 97, Warszawa (budynek Zieleniaka)

Bilety: od 120 zł

 

Galeria Zdjęć

Magiczny Las

Skarb Piratów

Wpis powstał dzięki uprzejmości firmy Małe Wielkie Przygody

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.